درباره ما

با سلام و احترام ؛
شرکت عایقهای رطوبتی آریان عمران گستر در سال  1380 فعالیت رسمی خود را با  تولید  انواع  عایقهای رطوبتی  ، روکش های محافظتی  ،  ماستیکهای گرم و سرد و پوششهای ضد خوردگی آغاز نمود  و با پشتوانه چندین سال تجربه و سابقه درخشان ،  تلاش مستمر در ارتقـاء کیفیت محصولات با بالاترین سطح  استاندارد های  جهانـی را داشته است .
این شرکت با توجه به برنامه های عظیم  زیر بنایی سازندگی کشور تا به امروز نقش بـسزائی در ارتـقاء کیفی صنعت عایق رطوبتی با مشـارکت در پروژه های  نیـروگـاهـی ، فـرودگـاهـی ، صـنایـع نـفـت ، گـاز و پتـروشیمـی ، آب و فـاضـلاب و ابنیـه سـازی داشـته اسـت .
کارخـانه این شرکت واقع در شهرک صنعتی جنت آباد با مساحت حدود یک هکتار و با ظرفیت تولید سالانه 14000 تـن انـواع محصولات عایق رطوبتـی مجهز به آزمایشـگاه کنتـرل کیفیت بوده  و با همکاری کادر متخصص و مجـرب توانایی قابل توجهـی در تولید و مشـابه سـازی محصولات خارجـی و وارداتی دارد .
محصـولات این شرکت دارای تائیـدیه بر اساس استانداردهای ASTM   و SSPC  از پژوهشگاه  صنعت نفت است .
شرکت آریـان عمـران گستـر اولین و تنـها تولید کننده ی پوشش های ضد بخـار و ضد رطوبت صنایع نفت ، گاز و پتروشیمـی ( مشابه محصولات خارجی و وارداتی با استاندارد های جهانی ) و اولین تولید کننده ی ماستیک ایرولاستیک ( مقاوم در برابر حلالهای نفتی ) و پوشش ها و عایقهای پایه امولسیون در ایران است .